• Didaktické hry v prírode

• Dňa 16.9. sa v našej škole uskutočnili didaktické hry- jesenné účelové cvičenie. V teoretickej časti si žiaci pripomenuli témy ochrany zdravia a života, rozpoznávali nebezpečné situácie ohrozujúce život a zdravie. Veríme, že pochopili dôležitosť poskytnutia pomoci iným v prípade ohrozenia života a zdravia, osvojili si základné činnosti súvisiace s pohybom a pobytom v prírode. Svoju telesnú zdatnosť, pohybovú výkonnosť, či tvorivosť si mohli vyskúšať v prírodných podmienkach, kde sme v lese využili prírodný materiál- tvorba obrazov, štafetový beh. Deň sa vydaril a aj počasie nám prialo.

• Slávnostný začiatok školského roka 2022/2023

• Čas letných prázdnin sa dnešným dňom definitívne skončil. Sme oddýchnutí, máme veľa krásnych zážitkov, nových skúseností a priateľstiev. No i ten najpútavejší príbeh má svoj začiatok a má aj koniec. A tak, aj my učitelia, aj Vy, milí naši žiaci, sa po tomto krásnom čase znova stretávame a začíname nový školský rok. Veríme, že bude naplnením našich predsavzatí a plánov do budúcnosti.

Pre väčšinu z nás je všetko okolo  v priestoroch našej školy dobre známe a už sa tešíme na krásne príbehy a zážitky z prázdnin, ktoré si dychtivo spolu vyrozprávame. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť na Vás, milí naši prváčikovia, ktorí vstupujete do našich vyzdobených priestorov školy po prvýkrát. Veríme, že tu nájdete nových kamarátov a naučíte sa veľa nových vecí.

Všetkým želáme veľa úspechov, chuti a elánu do nových dní školského roka 2022/2023.