• Koniec šk. roka 2021/2022

• 30.6. - deň, na ktorý čakajú deti s veľkým očakávaním. Aj u nás v škole sa týmto dňom skončil ďalší školský rok. Žiakom, ktorí odchádzajú prajeme, aby vedomosti, ktoré získali u nás v základnej škole, využili na rozvoj svojich osobností. Prajeme im veľa úspechov a veríme, že s láskou budú spomínať na našu školu. Namáhavá práca každého žiaka bola odmenená vysvedčením, dobrými známkami, či pochvalami. Tí, ktorí sa v septembri vrátia do našej školy, odpočiňte si, načerpajte nové sily a už teraz sa tešíme na vaše rozprávania o prázdninách.

Za úspešné zvládnutie celého školského roka patrí poďakovanie pedagogickým ale aj nepedagogickým zamestanoncom, rodičom ale aj žiakom.

Všetkým prajeme pekné slnečné a pohodové prázdninové dni. Tak krásne leto a dávajte na seba pozor!

• Opekačka

• V stredu 29.6. mali žiaci v škole netradičnú desiatu. Každý si opiekol špekačku, na ktorej si pochutil. Žiakom zachutil aj opekaný chrumkavý chlebík. Po opekačke sme sa z chuti pustili do športovania.