• Slávnostné ukončenie šk. roka 2022/2023

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023  sa uskutočnilo 30.6.2023   v areáli základnej školy. Riaditeľka školy Mgr. M. Levková zhodnotila školský rok. Vyzdvihla žiakov, ktorí úspešne reprezentovali našu školu, žiakov, ktorí dosiahli v tomto školskom roku vynikajúce výsledky a povzbudila tých, ktorým sa tento rok moc nedarilo. Poďakovala všetkým žiakom a učiteľom za vykonanú prácu. Pre našich štvrtákov  bol tento rok posledným na tejto škole. Za svoju prácu a reprezentáciu našej školy, dostali na pamiatku knihu od rodičovského združenia. Potom sa žiaci rozišli do svojich tried, kde ich čakala celoročná výplata – vysvedčenie.  Teraz nás čaká dvojmesačné oddychovanie, aby sme  načerpali nové sily do ďalšieho školského roka. Všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy prajeme príjemný oddych a leto plné zážitkov. Uvidíme sa opäť v septembri!