• Začiatok školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, mil žiaci,

riaditeľstvo ZŠ s MŠ Petrovice oznamuje, že slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023 sa uskutoční 5.9.2022 (pondelok). Začneme svätou omšou so začiatkom o 7.45 hod. Pred budovou školy sa všetci stretneme o 8.30 hod. Ukončenie prvého školského dňa je 9.25 hod. Školský klub a jedáleň v tento deň nebudú v prevádzke. Žiaci v tento deň dostanú základné organizačné pokyny od triednych učiteliek.

V súvislosti so začiatkom nového školského roka bol vydaný dokument „Zelená otvoreným školám“ za účelom udržať bezpečné prostredie v školách. Zákonný zástupca predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ žiaka. Tlačivo môžete vyplniť elektronicky cez rodičovské konto v aplikácii Edupage alebo si ho  môžete vytlačiť TU.pdf.