Znova prichádza ten tajomný a čarovný čas, čas splnených tajných túžob, prianí a snov. Zapálením prvej adventnej sviece sa do školy pomaly vkrádala vianočná atmosféra. Toto predvianočné adventné obdobie v škole vyvrcholilo krásnym koncertom, ktorý si pre žiakov i učiteľov pripravili deti, ktoré navštevujú súkromnú ZUŠ Yamaha. Zazneli známe, i menej známe vianočné piesne. Veľké ĎAKUJEME patrí pani učiteľkám- Bulíkovej, Holíncovej a Vrúbelovej, za krásnu vianočnú atmosféru, ktorú vytvorili spolu s deťmi. Taktiež zazneli vianočné vinše v podaní našich družinárov, zaspievali sme si spoločne koledy a za odmenu čakalo deti pod stromčekom sladké prekvapenie, ktoré pripravili rodičia zo ZRPŠ. S úsmevom na tvári, radosťou v duši a s veľkým očakávaním, čo nám prinesú nasledujúce dni, sme sa rozišli domov ku svojim rodinám.
Prajeme všetkým pokojné vianočné sviatky v kruhu najbližších, plné lásky, zdravia, šťastia a rodinnej pohody.
Šťastné a veselé Vianoce!
