Dnes 13.3. sa na našej škole konalo školské kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín, v ktorom sa predstavili tí najlepší recitátori z jednotlivých tried. Svojím talentom a interpretáciou literárnych diel dokázali, že prednes nie je len o slovách, ale aj o emóciách a prenose myšlienok na poslucháčov.
Porota mala náročnú úlohu, pretože všetci súťažiaci predviedli skvelé výkony. Napokon rozhodla o týchto výsledkoch:
1. miesto – Samuel Grofčík
2. miesto – Karolína Mitašová a Eliška Sečňová
3. miesto – Beátka Hodoníková a Teo Deckár
Všetkým srdečne gratulujeme a ďakujeme účastníkom za ich krásne prednesy! Víťazovi držíme palce na reprezentácii v ďalšom kole súťaže.



